Kde se ubytovat

Není těžké si zamilovat krajinu, ve které se pasou ovečky na stráních. Oblíbit si města, kde můžete celé odpoledne prosedět v parku u skvělé kávy, nebo lázně, kde se podzemní prameny derou na povrch mezi malebnými stavbami Dušana Jurkoviče. Projděte si náš region a poznejte sami, jak hezký kout země nám tady příroda vytvořila a jak dobře se něj zdejší pracovití lidé starají. 

Kam do přírody

Kopce Bílých Karpat, studánky a pramínky v lesích kolem Luhačovic, paseky nad Provodovem a Želechovicemi, trnky ve Vizovicích a valašské chaloupky v náručí pohraničních hor. Za touhle nádherou stojí za to se vypravit. Tipy na výlety, toulky přírodou a na místa, kde se ráno můžete projít rosou, pro vás máme tady

 

Kam za well-being a odpočinkem

Lázeňské město Luhačovice. Kdo by o něm neslyšel? Básník dřeva Dušan Jurkovič mu vdechl  pohádkovou podobu, příroda přidala úctyhodnou sílu léčivých pramenů. Kromě lázeňských objektů tu najdete i wellness hotely, perličkové lázně, sauny, masáže, jurtu, ve které může za svítání rozjímat. Máme tu noblesní prvorepublikový hotel, lesní penziony, horské chaty i nekonečné louky, kde si můžete polenošit. Kde se zašít, hledejte tady. 

Kam za architekturou

Kdysi tu stávaly zámky a hrady, jako je ten ve Vizovicích,  Lešné, na Lukově nebo v Malenovicích. Dnes je Zlínsko a Luhačovicko známé spíš červenými cihličkami baťovského města a továrny, malebnými kudrlinkami Dušana Jurkoviče nebo valašskými chaloupkami v Bílých Karpatech. Co neminout z moderní architektury? Baťův památník, Pavilon Expo ve Vizovicích nebo Gahurův prospekt.  Architekturu můžete prozkoumávat tady. 

Kam s dětmi

Nebojte se cestovat s dětmi, my sje umíme zabavit. Pro malé drobečky je připravený zábavní park plný míčků a prolézaček ,pro ty trošku větší Galeřiště, Filmový uzel, Orbis Pictus, ekofarmy a ranče, Pirátská zátoka nebo Lanáček. Puberťáci ocení bikepark, skatepark, paddleboardy, horská kola, koupaliště a další zábavičky. Všechny možnosti mapujeme tady. 

Wellness v Jamai Cafe U Přehrady Luhačovice

Saunování přímo nad Luhačovickou přehradou? Nádherný výhled, krásné wellness a k tomu skvělá káva přímo z domácí pražírny? To je nové wellness v Jamai Cafe Penzionu U Přehrady v Luhačovicích.

Apartmánové chatky Vega: super ubytování v přírodě

Apartmánové chatky vyrostly u hotelu Vega nad Luhačovickou přehradou. Nabízejí stylové ubytování uprostřed přírody, když chcete vyrazit na kola, na procházky nebo k vodě.

Lázeňský hotel Nivamare Luhačovice

Nivamare Luhačovice. je lázeňský hotel se skvělým wellness uprostřed krásné přírody v okolí Luhačovické přehrady.

Vila Eva Luhačovice

Funkcionalistická vila Eva architekta Viktora Jandáska ožila novým životem. V Luhačovicích se tak můžete ubytovat v nové vily s prvorepublikovým šarmem.

Cheetah Holiday Club

Ubytujte se netradičně a zažijte pulsující Afriku na okraji Vizovic.

Wellness & spa hotel Augustinianský dům ****S

Načerpejte energii v jiné světě. Ten nabízí luxusní hotel na okraji Luhačovic.

Hotel a restaurace Baltaci Atrium

Kam na skvělou večeři? Kam zajít na skleničku a kde se ve Zlíně ubytovat? Odpoveď na tyhle otázky je Hotel Baltaci Atrium Zlín jen pár kroků od centra.

Vila Viola Luhačovice

Jedna z funkcionalisticky čistých vil Bílé čtvrti v Luhačovicích, to je hotel Vila Viola. Tiché a klidné místo, kde se můžete ubytovat, užít si saunu a wellness a odpočinout si v srdci Luhačovic.

Interhotel Zlín

Funkcionalistický hotel ze 30. let. Kde jinde se ve Zlíně ubytovat než ve slavném Společenském domě? Dnes nese název Interhotel Zlín a stojí přímo v centru města.

Wellness Hotelu Pohoda Luhačovice

Stylové wellness v hotelu Pohoda má nejenom krásný saunový svět, ale taky výhled do zeleně a relaxační terasu.

Vila Jiřinka Luhačovice

Vila Jiřinka s krásným výhledem, s privátním wellness a solnou jeskyní v Luhačovicích.

Hotel Vega Luhačovice

Výhled na Luhačovickou přehradu, krásné wellness, nejdelší přírodní vodní skluzavka a spousta další zábavy. Hotel Vega Luhačovice.

Vila Valaška Luhačovice

Ubytování ve vile, kterou navrhl Dušan Jurkovič? To je zrekonstruovaná vila Valaška v Luhačovicích.

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice

Lázeňské hotely Miramare jsou nejen léčebné lázně, ale také luxusní wellness ve vile Valaška nebo Antoaneta.

Hotel Alexandria Luhačovice

Lázeňský hotel Alexandria Luhačovice s úžasným wellness, francouzskou restaurací a pohnutou historií.

Hotel Vincent Luhačovice

První samoobslužný hotel v Luhačovicích. Z pokojíčků je nádherný výhled na Luhačovice.

Penzion U Přehrady Luhačovice

Nový penzion nad Luhačovickou přehradou mají na svědomí lidé z brodské pražírny Jamai Café.

Hotel Vyhlídka Luhačovice

Hotel s výhledem na Luhačovickou přehradu, který nabízí ubytování pro rodiny, pár i větší skupiny.

Hotel Tomášov Zlín

Tomášov. Kdysi baťovská škola mladých mužů, dnes hotel s nádherným výhledem na celý Zlín

Glamping Luhačovice

Glamping hutka v krásné krajině Bílých Karpat nedaleko Luhačovic.

Zámek Wichterle Slavičín

Jak probudit Šípkovou Růženku? Není to snadné, trvá to několik let a musíte si u toho hodně povídat s památkáři. Když se to ale povede, vznikne nádherné místo s lázněmi a nádherným ubytováním.

Wellness hotel Ambra Luhačovice

Wellness hotel s velikánským dětským hřištěm a programy, s wellness i bowlingem v klidné části Luhačovic

Boutique hotel Radun Luhačovice

Funkcionalistická vila nad plovárnou, hotel v Luhačovicích se skvělou atmosférou.

Procházka Luhačovicemi: Za příběhy domů a vil

3 km | Doba: cca 2 h | Start i cíl: Luhačovice | vhodné i pro děti | Porcházka po architektuře Luhačovic a těch nejkrásnějších vilách Dušana Jurkoviče, Bohuslava Fuchse a dalších architektů Luhačovic