Valentýnský zážitek

Ať už je vám svátek svatého Valentýna blízký či nikoli, nic nebrání tomu vyrazit do místních vyhlášených restaurací a dopřát si se svou drahou polovičkou nevšední gurmánský zážitek. Ve valentýnské nabídce můžete vybírat i z tematických balíčků doplněných o wellness procedury nebo pobyty.

Tour tedy začíná! Kam vás oči a další smysly zavedou? Vyrazíte na večeři, na víkendový pobyt, ošálíte své partnery lahodnou dávkou čokolády nebo využijete elixír lásky? Teď je to na vás!

Hotel Baltaci Atrium Zlín (foto není)

V restauraci Hotelu Baltaci pro vás na 14. 2. připravili Valentýnské degustační menu spojené s vinným párováním. Menu šéfkuchaře Michala Bučka můžete volit tří až pěti chodové. Pokud byste chtěli povýšit romantiku o level výše, tak v jejich nabídce naleznete navíc speciální Valentýnské balíčky, které zahrnují kromě večeře i luxusní ubytování a návštěvu sauny. Více o nabídce a rezervaci TADY.

https://www.baltaci.cz/svatek-lasky-na-baltaci/

Hotel Tomášov

Hotel Tomášov bude oslavovat valentýnský svátek nejen 14. 2., ale i v dalších dnech. Pro své hosty připravili rovnou 8 láskyplných balíčků. Romantika spojená blízkostí okolních lesů, pohledem na město a vyladěná gastronomickým zážitkem či odpočinkem ve wellness nebude mít chybu. Pro objednání můžete zvolit pohodlnou online rezervaci.

Valentýnská nabídka 14. 2.

Povalentýnská nabídka 15. – 17. 2.

 

Hotel Vega

Romantický pobyt v hotelu obklopeném nádhernou přírodou nabízí hotel Vega. V balíčku „Ty a já“ naleznete ubytování na 2 noci s bohatou polopenzí, svíčky, láhev sektu a nebude chybět ani župan, ve kterém zamíříte společně do wellness. Vyhřívaný bazén, to je jen začátek. Půjdete nejdřív do vířivky, sauny nebo začnete masáží. Na tento valentýnsko-relaxační balíček se mrkněte TADY.

 

Nivamare

Chvíle plné romantiky si můžete dopřát také v hotelu Nivamare. Valentýnský pobyt je tu v nabídce od 10. do 19. 2. V balíčku najdete ubytování na 2 noci s polopenzí, na pokoji vás přivítá láhev perlivého vína. Zažijete romantickou koupel pro dva, odpočinete si při relaxační masáži a prohřejete se v saunovém světě. Součástí hotelu je i vnitřní bazén. Prostě dokonalá relaxace s výhledem na Luhačovickou přehradu.

 

Augustian

Restaurace Hotelu Augustiánský dům pro vás na 14. 2. připravila gastro zážitek v podobě valentýnského 3chodového menu. Romantický nádech dodá vašemu gurmánskému zážitku již samotné unikátní prostředí Augustiánského domu, oblokopeného nádhernou zahradou s poklidně plynoucí atmosférou. K dokonalosti vašeho zážitku doporučujeme i návštěvu wellness, kde bude hýčkáno nejen vaše tělo, ale duše.

 

Čokoládové království

Za sladkým zážitkem je ideální vyrazit do Čokoládového království. Naštěstí není za devatero horami, ale ve Vizovicích. Čokoládově vyladěné valentýnské menu tu pro vás připravili od 6. do 19. 2. Těšit se můžete na čokoládové fondue s čerstvým ovocem, pralinky, zmrzlinové poháry nebo jahody v čokoládě. Na zahřátí určitě vyzkoušejte jejich horkou čokoládu s jahodami. Tady prostě bude Valentýn přesladký, tak hurá do Vizovic.

 

Rudolf Jelínek

Věděli jste, že existuje elixír lásky? Ne ten v pohádce. Ale opravdový. Nemusíte pro něj do temné jeskyně k čarodějnici, jednodušší je si kliknout zde. Valentýnský elixír lásky od Rudolfa Jelínka vám dorazí pohodlně až domů. Elixír je součástí balíčku, ve kterém najdete také Prosecco a čokoládové pralinky jak jinak než z Čokoládového království ve Vizoviích.