Volné pracovní pozice


Manažer destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko

Máte vztah k cestovnímu ruchu a chcete se podílet na projektech, které přispívají k jeho rozvoji v destinaci Zlínsko a Luhačovicko? Máte zkušenosti s projektovým řízením nebo marketingem a hledáte smysluplnou práci, kde budete mít prostor pro další rozvoj svých dovedností? Lákalo by vás spolupracovat se zajímavými institucemi a lidmi, kteří tvoří cestovní ruch ve Zlínském kraji?

Hledáme manažera destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko, která od roku 2017 realizuje destinační management pro jednu ze čtyř turistických oblastí Zlínského kraje. Úkolem společnosti je vytvářet platformu pro vzájemnou komunikaci, koordinaci a kooperaci mezi aktéry z veřejného, soukromého i neziskového sektoru za účelem efektivnějšího řízení cestovního ruchu. V roce 2021 vznikla Strategie rozvoje turistické oblasti Zlínsko a Luhačovicko 2021-2025, za jejíž realizaci je aktuálně zodpovědná manažerka destinační společnosti, která bude odcházet na mateřskou dovolenou. Hledáme na její místo srdcaře, který by rád pokračoval v rozjetých projektech, ale zároveň chce realizovat vlastní nápady, které přispějí k rozvoji destinace Zlínsko a Luhačovicko.

Činnost manažera:
Požadavky
 Nabízíme

Pozice je vhodná pro všechny, kteří se nebojí intenzivní práce, rádi komunikují, proaktivně přicházejí s nápady a mají vztah k místům v destinaci Zlínsko a Luhačovicko. Zkušenosti s marketingem, řízením projektů nebo kulturním managementem výhodou.

Nástup: Ideálně 1. 10. 2023, nebo dohodou.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis ne delší než 1 A4 a případně přehled vašich realizovaných projektů do 19. 9. 2023 na adresu: info@zlinsko-luhacovicko.cz. Pokud nás osloví vaše zkušenost, tak vás rádi pozveme k osobnímu pohovoru v termínu od 26. do 27. 9. 2023.