Zapojte se!

Působíte v cestovním ruchu a záleží vám na jeho rozvoji a celkové prosperitě podnikatelského i neziskového sektoru, místních samospráv a komunit? Uvědomujete si, že cestovní ruch je průřezové odvětví a jeho dílčí témata se musí řešit v provazbě, nikoliv separátně? Nebo je pro vás koncept destinačního managementu nové téma, ale je vám sympatické a rádi byste se dozvěděli více? Zapojte se do destinační spolupráce a buďte součástí dění na poli cestovního ruchu v destinaci Zlínsko a Luhačovicko.

 

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Luhačovské Zálesí, o.p.s. zajišťuje destinační management pro turistickou oblast Zlínsko a Luhačovicko zahrnující obce s rozšířenou působností Zlín, Luhačovice, Otrokovice, Vizovice, Valašské Klobouky a Uherský Brod. Destinační společnost vznikla v roce 2017 a jejím úkolem je vytvářet platformu pro vzájemnou komunikaci, koordinaci a kooperaci mezi aktéry z veřejného, soukromého i neziskového sektoru za účelem efektivnějšího řízení cestovního ruchu.  

Jaká je naše vize a mise? K jakému cíli směřujeme? Kdo jsou naši aktuální členové? Jaká je naše strategie a jakým (nejen) marketingovým aktivitám se aktuálně věnujeme? DOZVÍTE SE TADY

 

Co přináší spolupráce?

Kdo a jak se může zapojit?

Všichni aktéři a poskytovatelé cestovního ruchu: místní samosprávy, podnikatelé, neziskové organizace, turistické cíle a další subjekty. 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Více o společnosti a působení destinačního managementu se dozvíte v sekci O společnosti.

OZVĚTE SE NÁM

Mgr. Jana Pastyříková - manažer destinace Zlínsko a Luhačovicko